Letecký snímek areálu
Letecký snímek areálu
Restaurace přímo v areálu
Restaurace přímo v areálu
Zveme Vás na kulinářský zážitek do naší restaurace
Zveme Vás na kulinářský zážitek do naší restaurace
Klub bobové dráhy
Klub bobové dráhy

Pálení čarodějnic 30.4.2018 s programem pro děti

Čarodějnice v Praze se stávají pomalu, ale jistě akcí, kterou vyhledává stále více lidí. Pálení čarodějnic je neobvyklá, ale velmi oblíbená událost, která má své prameny již v dávné historii. Mnoho našich návštěvníků nemá možnost trávit pálení čarodějnic někde u ohně mimo Prahu a proto jsme se rozhodli Vám přiblížit atmosféru pálení čarodějnic i do Prahy. Čarodějnice v Praze na bobové dráze nejsou jen o zapálení ohně, na kterém je upálena čarodějnice. Naše čarodějnice jsou hlavně o programu pro děti, soutěží pro děti s týmem animátorů, opékání buřtů na ohni a o celkové atmosféře. Na své si přijdou i dospělí, pro které máme připravenou spoustu lahůdek a nápojů.

Fotogalerii z loňských čarodějnic naleznete ZDE.

Přesné informace a leták ke stažení naleznete ZDE.

Termín akce Čarodějnice Praha 2018
30. dubna 2018, od 14:00 do 22:30 hodin
Program pro děti bude připraven od 12:00 hodin
Bobová dráha, Prosecká 906/34b, Praha 9 – kontakt

Program letošních čarodějnic

Nemáte možnost pálit čarodějnice na chatě či chalupě a chcete s dětmi někde opéct buřta? Nevíte kam vyrazit s dětmi v Praze na čarodějnice? Přijďte na čarodějnice k nám a zažijte se svými dětmi netradiční oslavu Pálení čarodějnic a příchodu jara v Praze na Bobové dráze Prosek! Na úterý 30. dubna od 12:00 hodin jsme pro Vás a Vaše děti připravili pálení čarodějnic, opékání buřtů, hry a soutěže, ve kterých se neztratí ani ti nejmenší.

Na travnaté ploše před Bobovou dráhou se podle dlouhodobé předpovědi slétnou poslední dubnový den čarodějnice a čarodějové ze širokého okolí. Minulý rok jich tu bylo určitě přes 700! Mnoho z nich s malými čaroději, které tu očekáváme i tento rok. Těšte se na nové hry a tentokrát i na první společnou fotku všech čarodějnic a čarodějů u naší hranice, kterou uděláme ještě před zapálením ohně. Budeme rádi, když přijdete či přiletíte v čarodějnickém kostýmu a společně vytvoříme největší skupinovou fotku čarodějnic v Praze.

Pro děti budou od 12h do zapálení hranice připraveny kreativní i sportovní hry s tématikou čarodějnic a pro nejmenší čarodějnické omalovánky.

Zapálení hlavního ohně kolem 19:00 hodin. Na akci nebudou chybět jídla z našeho grilu, grilované klobásky a další občerstvení, které připraví kuchaři Restaurace-bobovka. Vstup a parkování zdarma.

 

Akce se koná v areálu Bobové dráhy, Praha 9 Prosek

tematický obrázek

... NÁHODNÝ VÝBĚR GALERIE

NOVINKY
FIREMNÍ AKCE
PROVOZNÍ DOBA
VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA
Na začátek stránky